آخرین شماره نشان های ماندگار

نشریه نشان های ماندگار

گفتگو با عرفان اروئی؛ مدیرعامل گروه ساختمانی آروین

محدودیت‌های بی‌منطق صنعت ساخت رفع شوند

گروه ساختمانی آروین فعالیت خود را با هدف ایجاد تمایز در شناخت نیاز مشتری و تامین خواسته‌های مخاطب از نظر ساخت، مقاوم‌سازی، معماری، طراحی داخلی، ایمنی، سبک سازی استراکچر و… به شایستگی تا امروز ادامه داده است…

۳۶ ماه گارانتی و ساپورت کیفیتی واحدهای ساختمانی، همکاری با فعالان قدر صنعت ساختمان و انتخاب متریال‌های به‌روز، کاربردی و مناسب لوکیشن پروژه‌ها از نقاط قوت این گروه بشمار می‌روند. با گروه ساختمانی آروین بیشتر آشنا شوید…

 

گفتگو از سولماز ایمانی

جناب اروئی گروه ساختمانی آروین کار خود را در چه سال، با چه هدف و چشم اندازی آغاز کرده است؟

گروه ساختمانی آروین فعالیت خود را از سال۱۳۸۵ با اجرای پروژه‌های مسکونی و تفریحی ویلایی آغاز کرده است و مهمترین ویژگی این مجموعه استفاده از متریال‌های به‌روز، کاربردی و مناسب منطقه و لوکیشن پروژه‌ها است که معمولا سعی بر این بوده کلیه مصالح و متریال‌ها لوکس و اروپایی انتخاب شوند.

نگرش گروه ساختمانی آروین به نظام کیفیت و خدمات پس از فروش واحدهای ساختمانی چگونه است؟  

تمامی اجناس پروژه‌های اجرا شده با هدف گارانتی طولانی مدت خریداری می‌شوند و خدمات پس از فروش در این خصوص جزو الویت‌های اول است و اجرا توسط تیم متخصص انجام می‌گردد؛ به طوری که این مجموعه پروژه‌های خود را از نظر کیفیت تا مدت زمان ۳۶ ماه گارانتی و ساپورت می‌کند.

طراحی آپارتمان‌های گروه ساختمانی آروین چقدر با معماری روز تناسب دارد؟

از جمله مجموعه‌هایی که گروه ساختمانی آروین افتخار همکاری با آنها را داشته، می‌توان به گروه طراحی افشین حجت و همکاران، شرکت رایز( فوجیتک) در صنعت آسانسور و برندهای مطرحه دیگر اشاره کرد.

مجموعه پروژه‌های گروه ساختمانی با توجه به کار با اساتید این صنعت و اجرای باکیفیت هیچگونه معضلی در زمینه فروش به لطف پروردگار نداشته و مشتریانی که یکبار از این مجموعه‌ خرید کرده‌اند مشتریان دائمی شده‌اند.

گروه ساختمانی آروین تا چه اندازه با فناوری‌های روز دنیا و هوشمندسازی در ارتباط است؟

لازم بذکر است تقریبا تمامی پروژه‌ها مطابق با نیاز پروژه به صورت هوشمند اجرا می‌شوند و همانطور که ذکر شد با توجه به حساسیت بالای مدیریت؛ کلیه طراحی پلانها و طراحی‌های داخلی پروژه‌ها توسط گروه‌های معماری توانمند طراحی می‌شوند.

چه عواملی باعث تغییر سلیقه ساخت و ساز در بازار می‌شود؟

عوامل مختلفی در تغییر سلیقه ساخت و ساز وجود دارد… از جمله می توان به تغییر فرهنگ جامعه و نگرش مردم به مدرنیته و گرایش به لوکس بودن و استفاده از محل زندگی لوکس، نیاز به آرامش در مکان‌های مختلف محیط زندگی و … اشاره کرد.

سلیقه ساخت و ساز و معماری گروه ساختمانی آروین به چه سمت و سویی در پیش است؟

در این مجموعه معمولا گرایش به معماری کلاسیک و یا نئوکلاسیک بیشتر  به چشم می‌خورد و لوکس بودن باتوجه به سلیقه مدیریت مجموعه و نیاز بازار کاملا مشهود است.

از چگونگی ایستادگی کسب و کار گروه ساختمانی آروین در شرایط اقتصاد کنونی بگویید؟

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور و تحریم‌های مختلف در صنف مصالح، گروه آروین نیز همانند دیگر همکاران با سختی‌های مختلفی دسته و پنجه نرم می‌کند که به لطف پروردگار و با اجراهای باکیفیت توانسته قسمتی از موانع و مشکلات را پست سر بگذارد و از متریال جایگزین با کیفیت اجرای بالا استفاده کند.

گروه ساختمانی آروین حتما در طول دوره فعالیت خود با موانع و مشکلاتی روبرو شده است… لطفا موانع را ذکر کرده و بفرمایید چطور از آنها گذر کرده‌اید؟

از بزرگترین مشکلاتی که مجموعه‌های مختلف صنف ساخت و ساز با آن دست وپنجه نرم می‌کنند می‌توان به اخذ مجوزهای کاملا پیش پا افتاده و محدودیت‌هایی که در زمینه اجرای بعضی از طرح‌های مجلل بوجود می‌آورند، اشاره کرد.

در نهایت امیدواریم؛ مشکلات اقتصادی درکشور و محدودیت‌های بدون منطق در این صنعت با مدیریت بهتر رفع و این مسیر برای صنعتگران ساختمان سهل گردد.

 

انتهای پیام

پاسخی بگذارید