آخرین شماره نشان های ماندگار

نشریه نشان های ماندگار

  • خانه
  • /
  • رپورتاژ
  • /
  • گفتگو باجناب آقای پویا هرندی مدیریت محترم گروه اسکو جم

طراحی و اجرای تأسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان های لوکس

گفتگو باجناب آقای پویا هرندی مدیریت محترم گروه اسکو جم

 

جناب هرندی در ابتدا مختصری راجع به  گروه اسکو جم و حوزه فعالیت آن بفرمایید .

» شرکت مهندسی اسکوجم از سال ۱۳۸۱ در زمینه طراحی و اجرای تأسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان های لوکس تجاری- اداری- هتل و مسکونی کار خودش را آغاز کرد و تا به امروز در ۸۰۰ پروژه ساختمانی در طول ۲۰ سال موفق به ارائه خدمات مهندسی گردیده است.

 

آقای هرندی لطفا برای مخاطبین نشریه نشان های ماندگار  و علاقمندان حوزه مسکن کمی راجع به اهمیت تأسیسات ساختمانی بفرمایید و اساساً منظور از تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی چیست ؟

 

» تأسیسات مکانیکی و الکتریکی به صورت خلاصه تهیه و توزیع و مصرف انرژی در جهت تأمین هوای مطبوع از نظر دما و رطوبت و مدیریت انرژی و تأمین آب گرم مصرفی و دفع فاضلاب، سیستم آتش نشانی و تخلیه هوای نامطبوع و هرآنچه در جهت مدیریت سیالات در پروژه ساختمانی می باشد و همچنین سیستم هوشمند و bms  می باشد که از نظر من تنها بخشی از ساختمان می باشد که در آن نمره ۱۹ ، نمره رد هست و همان یک نمره جایی هست که مصرف کننده و بهره بردار را به چالش می کشاند.

 

از مهمترین ویژگی‌های محصولات و خدمات گروه اسکوجم بفرمایید.

» خدمات طراحی و اجرای مجموعه اسکوجم حاصل تجربه پروژه های انجام شده و به اتمام رسیده است و مهم ترین نکته آن این است که سعی شده تجارب درست و غلط به دست آمده از پروژه های گذشته رو به بهترین نمونه استفاده کند و در این راه هدف نهایی بهره برداری بدون مشکل در کنار کیفیت بالاست که در تأسیسات ساختمان های لوکس بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

 

چقدر محصولات و خدمات اسکو جم با نیاز جامعه تطابق دارد؟

» ما در قسمتی از بازار هستیم که امروز به ساختمان های لوکس معروف است، با توجه به اینکه در ۲۰ سال گذشته در این قسمت فعالیت  داشته ایم، با خواسته های مخاطبین در این بخش و حساسیت های خاص آنها به طور کامل آشنا هستیم و سعی بر این است که بهترین را ارائه بدهیم.

 

نگرش اسکو جم در رابطه با  مشتری مداری و خدمات پس از فروش چگونه است ؟

»اعتقاد من بر این است که کار تأُسیسات در صورتی نمره قبولی می گیرد که به بهترین شکل طراحی شود، به بهترین شکل تأمین متریال گردد ، به بهترین شکل اجرا گردد، به بهترین شکل نظارت گردد و به بهترین شکل بهره برداری گردد که اگر هرکدام از این قسمت ها به درستی انجام نشود، نمره نهایی پایین می شود.

 

طراحی محصولات و خدمات گروه اسکو جم تا چه اندازه با صنعت روز دنیا و هوشمندسازی در این حوزه  در ارتباط است؟

» کاملا به روز بوده و با توجه به متریال موجود در بازار بهترین خدمات و بهترین گزینه ها برای مورد مشخص ، در صورت امکان استفاده و لحاظ می گردد.

 

سلیقه بازار با توجه به با تجربه بودن گروه اسکو جم  در این صنعت در ایران  و دقیقتر بگوییم، در  شهر تهران چگونه است؟

» امروز بازاری که ما در آن قرار داریم به اهمیت تأسیسات آشنا شده  است و خوشبختانه با توجه به تخصصی بودن این حوزه به نظرات ما احترام می گذارند.

 

 

 

و در تکمیل سوال قبلی باید بپرسم ازشما که گروه اسکو جم در رابطه با  بوجود آوردن این سلیقه  در صنعت ساختمان چه راهکارها و برنامه هایی را دارد و چطور عمل کرده  است ؟

»وظیفه ما به روز بودن است و در راستای این به روز بودن اطلاع رسانی کامل و توجیه فنی کارفرماها در جهت استفاده از بهترین هاست.

 

عکس العمل مخاطبین و مشتریانتان پس از اتمام کار چطور بوده است ؟

» در طول شروع کار و روند کار خصوصا در مبحث اجرا ، تنش هایی وجود دارد ولی خداروشکر تا به امروز در انتهای کار در تمامی پروژه ها با توجه به روندهای درست تعریف شده وکلاس های آموزشی متعدد، همیشه انتهای کار خوبی را در کنار کارفرماهایمان رقم زده ایم.

 

گروه اسکو جم در رابطه با فروش  و بازاریابی  در بخش صنعت ساختمان چه  سیاستی رو در پیش گرفته ؟

» بهترین بازاریابی برای ما مشتری هایمان هستند ودر کنار آن به صورت محدود سایت شرکت و فضای مجازی می باشد.

 

از ایستادگی کسب و کار گروه اسکو جم در شرایط اقتصاد کنونی بگویید؟

در این زمان واقعیت این است که با تمام سختی های اقتصادی و اجتماعی قدمی به عقب نگذاشته ایم و با جدیت تمام رو به جلو در حال حرکت هستیم  و این ناشی از عشق و علاقه ای هست که در طول سالها به شرکت و کارمان برای ما ایجاد شده است.

 

 

پاسخی بگذارید