آخرین شماره نشان های ماندگار

نشریه نشان های ماندگار

  • خانه
  • /
  • رپورتاژ
  • /
  • گفتگو با آقای سینا کیان زاد مدیریت محترم گروه کیانیک

یکپارچه سازی و امکان کنترل هوشمند

گفتگو با آقای سینا کیان زاد مدیریت محترم گروه کیانیک

 

*جناب کیان زاد کمی در مورد خودتان وزمینه فعالیت گروه کیانیک بفرمایید .

شرکت ساختمان هوشمند کیانیک با بیش از ده سال سابقه تخصصی درزمینه هوشمندسازی ساختمان و  BMS و ارائه راه حل های نوین یکپارچه، منطبق با آخرین استاندارد ها ،کاملترین و بروزترین سبد محصولات هوشمند روزدنیا فعالیت می کند.

بنیانگذاران این مجموعه آقای مهندس سینا کیان زاد و سرکار خانم مهندس میترا نیک روش دارای مدرک مهندسی برق و الکترونیک و همچنین مدرک استادی از موسسه KNX  از کشور بلژیک می باشند

 

*منظور از هوشمند سازی یک ساختمان چیست ؟ و در این رابطه چه مواردی باید رعایت شود تا بتوان  یک ساختمان را هوشمند نامید ؟

یکپارچه سازی و امکان کنترل هوشمند روشنایی و تهویه مطبوع و پرده های برقی و.. کلیه ادوات برقی قابل کنترل به منظور  سهولت کنترل وهمچنین امکان اجرای انواع سناریو فرامین در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی  به طور کلی هوشمندسازی نامیده می شود.

سیستم هوشمند خودکار خواهد بود  بر اساس داده های ورودی ها تحلیل انجام داده و خروجی مورد نیاز را تعریف می کند.

 

* چه پارامترهایی روی طراحی و هزینه هوشمندسازی یک ساختمان اثر می گذارد ؟

به طور کلی تعداد نقطه کنترلی و همچنین متریال و برند انتخابی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه تمام شده یک ساختمان هوشمند می باشد.

 

*پروسه کنترل و نگهداری سیستم هوشمند  چگونه است ؟

یکی از مهمترین بخش ها در شرکت ساختمان هوشمند کیانیک بخش خدمات پس از فروش می باشد زیرا پروسه کنترل و نگه داری و خدمات مشتریان پس از نصب کلیدی ترین بخش در هر شرکت معتبر در زمینه هوشمندسازی می باشد لذا شرکت کیانیک با راه اندازی بخش خدمات مشتریان و ایجاد خطوط هات لاین ۲۴/۷ نگاه ویژه به این بخش دارد.

*آیا فرهنگ استفاده از ساختمان هوشمند در ایران وجود دارد ؟ و گروه کیانیک در زمینه فرهنگ سازی چه فعالیت هایی را انجام داده است ؟

خوشبختانه شرکت کیانیک با تولید محتوا وارائه دستور العمل ها وبرگزاری دوره های آموزشی وجلسات وحضور در نمایشگاه ها در ده سال گذشته نگاه ویژه ای در امر فرهنگ سازی وآشنایی مخاطبان داشته است وهمچنین استقبال روزافزون از ساختمان های هوشمند

 

*آیا برای هوشمند سازی ساختمان های قدیمی نیز راهکاری وجود دارد؟

بله امروزه سیستمهای کنترل هوشمند بی سیم نیز در بازار موجود می باشد

 

* ویژگی ها و مزیت رقابتی گروه کیانیک را نام ببرید و بفرمایید این گروه چه چشم اندازی را در این صنعت در سال های آینده متصور است ؟

سایت اصلی شرکت کیانیک از ابتدا شروع فعالیت با نگاه ویژه براساس آخرین تکنولوژی های برتر وهمچنین ارتباط مستقیم با کارخانه وبرندهای معتبر تامین کننده جهت ارائه با رقابت ترین وباکیفیت ترین سبد محصول وهمچنین برنامه ریزی کامل جهت آموزش و تربیت نیروهای ماهر درکلیه زمینه ها بوده است.

* چقدر نحوه فعالیت هایتان  و پروژه هایی که انجام دادید  با نیاز جامعه تطابق دارد؟ و عکس العمل مشتریان پس از اتمام کار چگونه بوده است ؟

همچنین این شرکت با دارا بودن شبکه گسترده نمایندگی فروشوخدمات پس از فروش وانجام صدها پروژه موفق در سراسر ایران برنامه های گسترده ای جهت جدب سرمایه گذاری خارجی و ایجاد خط تولید مشترک محصولات با برند وتکنولوژی روز شناخته شده را دارد.

 

* گروه کیانیک در خصوص خدمات پس از فروش چگونه عمل می کند ؟

نیروهای فنی ما دارای مدارک وگواهینامه تخصصی KNX و خدمات محصولات هوشمند هستند .تمامی فعالیت های که در بخش خدمات دهی محصولات هوشمند شرکت کیانیک انجام می شود منطبق با اخرین دستور العمل هوشمندسازی می باشد.

مافروشنده محصولات هوشمند نیستسم ما ارائه دهنده کاملترین خدمات به خصوص خدمات پس از فروش محصولات هوشمند هستیم .

ما تامین کلیه قطعات هوشمند را به صورت مادام العمرتضمین می نماییم.

چنانچه مدت زیادی از هوشمندسازی ساختمان هوشمند شما گذشته باشد، کیانیک سرویس با ارائه خدمات به روز بکار بردن آپشن ها وخدمات جدید سیستم هوشمند شما را بروز رسانی می کند .

کیانیک سرویس برای ساختمانهایی که توسط شرکتهای همکار هوشمندسازی شده اند نیز خدمات پس از فروش

 

*در انتها اگر صحبت خاصی هست که دوست دارید با مخاطبین ما در میان بگذارید بفرمایید .

هوشمندسازی امری تخصصی است وامری جانبی نیست ، افراد ماهر و متخصص کمی در این حوزه فعالیت می کنند.

بخش اصلی این حوزه خدمات دهی و پشتیبانی است، از متقضیان عزیز خواهشمندیم در هنگام تصمیم گیری و اجرای هوشمندسازی جهت پیشگیری از مشکلات آتی اطلاعات کاملی از کارکرد وبرند محصولات وشرکت اجرایی بدست بیاورید.

پاسخی بگذارید