آخرین شماره نشان های ماندگار

نشریه نشان های ماندگار

  • خانه
  • /
  • رپورتاژ
  • /
  • گفتگو با مجتبی زارع مدیریت محترم گروه ساختمانی فراز

گفتگو با مجتبی زارع مدیریت محترم گروه ساختمانی فراز

– آقای زارع لطفاً مختصری راجع به گروه ساختمانی فراز و تاریخچه فعالیتش برای مخاطبین نشانهای ماندگار بفرمایید .

گروه ساختمانی فرازارائه دهنده کلیه خدمات ساختمانی شامل: طراحی، اجرا، تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی و فروش ساختمان است.
این گروه در راستای ارتقای سطح کیفی اجرای ساختمان به بهره گیری ازمهندسین،تکنسین ها ومتخصصین در کناراستفاده ازمصالح وتجهیزات استاندارد اهتمام دارد .
همچنین سعی شده است به منظورتحقق ساخت کیفی، نسبت به شناسایی، معرفی برندینگ و فروش مصالح و تجهیزات ساختمانی نیز اقدامات شایسته ای به عمل آورد.
شعاراین مجموعه بهینه سازی ساختمان به منظورارتقای سطح کیفی زندگی است.

– با توجه به مشکلات ناشی از سوء مدیریت در حوزه ساختمان، گروه ساختمانی فراز چه تدبیری در زمینه روش های نوین مدیریتی دارد؟
گروه معماری:گروه معماری شدو همگام با گروه ساختمانی فراز، با ایجاد یک ساختار ماتریسی و با رعایت چهاراصل هدف گذاری، ایجاد نظم و کارایی، خلاقیت و برخورد زنده با محیط در هر پروژه ساختمانی، به ارائه خدمات مهندسی معماری می پردازد.
استراتزی کلی مدیریت شرکت مبتنی بر تامین حداکثر رضایت عوامل و گروه های مرتبط، همراه با رعایت بالاترین استاندارد های طراحی، مشخصات فنی و اجرایی می باشد.
همچنین مجموعه فراز با بهره گیری از متخصصین و مهندسین مجرب و کارآزموده ، تصویر رویای خلاقانه شما را به ورطه اجرا می کشاند.
در حوزه فروش گروه ساختمانی فراز با کارشناسانی مجرب، ارائه دهنده خدمات نوین ملکی است. انتخاب درست در مسیر سرمایه گذاری ساختمان،تضمین کننده امنیت سرمایه و سودآوری است. همچنین با توجه به پیچیدگی مدیریت صنعت ساختمان همگام با توسعه پروژه ها ، این گروه به کاربرد شیوه “مدیریت طرح ” یا عامل چهارم در ابعاد علمی و عملی اهتمام داشته و به صورت کاربردی به اجرای آن در پروژه های مختلف پرداخته است .
به نظر می رسد استقرار سیستم مدیریت طرح حلقه مفقوده مشکلات مدیریت در حوزه عمرانی کشور است.

– چند تا از پروژه های شاخصتان را برای آشنایی مخاطبان ما نام ببرید.
مجتمع مسکونی لوکس باغ ارغوان در نزدیکی شهرک دهکده و شهرک ناز در منطقه لوکس فردیس کرج با مجموع ۲۸۰۰ واحد مسکونی و سرانه های استاندارد خدماتی ، گردشگری ، آموزشی و …
مجتمع مسکونی لوکس باغ ارغوان در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار در منطقه لوکس فردیس کرج واقع شده است.این مجموعه از نظر قرارگیری در منطقه ای خوش آب و هوا، به دور از آلاینده های محیطی، شبکه ارتباطی کارآمد، دسترسی مطلوب به تهران دارای موقعیتی منحصر به فرد است.
این مجتمع دارای کاربری های مسکونی،تجاری و تفریحی است.

– طراحی شهرک لوکس باغ ارغوان و آپارتمان‌های گروه ساختمانی فراز تا چه اندازه با معماری روز دنیا تناسب دارد؟
مجتمع لوکس ارغوان از خدمات و امکانات بسیاری از جمله شهر کتاب در ۳طبقه و به مساحت ۱۰۰۹۳مترمربع،مجتمع ورزشی راکتی در ۱ طبقه و به مساحت ۱۵۲۹۱ مترمربع، باغ گیاه شناسی در۴طبقه و به مساحت۳۹۷۵مترمربع، گلخانه هیدروپنیک(فنی حرفه ای)در۴طبقه و به مساحت ۳۹۴۶مترمربع، پژوهشکده در ۵ طبقه و به مساحت ۷۵۳۹مترمربع، مجتمع خدمات رفاهی در ۲طبقه و به مساحت ۵۶۴۸مترمربع،هتل ارغوان در ۵ طبقه و به مساحت ۱۸۳۹۴مترمربع و پارک ارغوان به مساحت۱۹۲۴۱مترمربع است.
وجود طبقات نرم و دریچه های ناظر به پلازای مرکزی به عنوان نظارت شبانه روزی، ایجاد بستری امن و تحت مراقبت را برای کل مجموعه فراهم می کند.
متراژهای طراحی شده دارای تنوع مورد نیاز بازار هدف مجموعه می باشند و علاوه بر آن موجب شکل گیری دسته اقتصادی و اجتماعی یک دست در کل مجموعه می گردد.
میزان پارکینگ تامین شده از نیاز ضوابطی مجموعه بسیار بیشتر بوده و دسترسی مجموعه به فضاهای خدماتی، بهداشتی، ورزشی و آموزشی بسیار مناسب تعریف شده است .
در طراحی حجم ها سعی بر حجم سازی ساده و مدرن متناسب با ایجاد نقاط جذب کننده خاص و
بی تکرار بوده و همچنین سعی بر اصل حذف حشو در طراحی زاید بوده و کاملا با طرح های روز دنیا همسو بوده و در طرح به دنبال سبک سازی احجام ، جهت مدیریت بحران در زلزله بوده ایم.
تم رنگی کل شهرک سفید، سبز و ارغوانی است که برگرفته از سرزندگی، شفافیت و هیجان زندگی می باشد.
– از آنجایی که شرکت ساختمانهای مارکدار iBBi در زمینه برندسازی ساختمانهای لوکس فعالیت دارد ، لذا بفرمایید که گروه ساختمانی فراز در زمینه لوکس سازی و هوشمند سازی چطور عمل کرده است ؟ و آیا نحوه عملکرد شما با استانداردهای روز دنیا تطابق دارد ؟
لوکس سازی از منظر مجموعه ما یعنی کاربرد مصالح و تجهیزات ممتاز در کنار طراحی و چیدمان صحیح به همراه امکانات روز دنیا در ساختمان هوشمند ؛ در مجموعه ما سعی بر ایجاد کامل این ترکیب شده است نه آنکه صرفاً به یکی از این ابعاد بپردازیم به عنوان مثال در مجتمع ارغوان طراحی و جهت¬گیری مناسب ساختمان¬های این مجتمع به گونه¬ای¬ست که از حداکثر نور طبیعی درجه یک¬ و سرانه بالای فضای سبز بهره¬مند است، در برج های مرکزی مجموعه طبقات اختصاصی برای افراد دارای ناتوانی جسمی و فضای نگهداری سالمندان در نظر گرفته شده است. همچنین در کل مجموعه طراحی در راستای کرامت انسانی فارغ از میزان توان جسمانی لحاظ شده است.
این مجتمع دارای ۳۵۰۰ متر جاده سلامتی است که امکان دوچرخه سواری و پیاده روی را در سه لوپ متراژی متفاوت ایجاد کرده و فضاهای مکث و پلازای مرکزی جهت شکل گیری تعاملات اجتماعی و بستر فرهنگی مناسب در نظر گرفته شده است
مجموعه ساختمانهای مارکدار با دارا بودن رسانه های ممتاز خود نقش مهمی در برندسازی و حتی ارتقای سطح کیفی ساختمان در ایران دارد و گروه ساختمانی فراز همواره از خدمات و امکانات این مجموعه استقبال می کند . علاوه بر این ، چیزی که مجموعه ساختمانهای مارکدار را از سایر رسانه های ساختمانی متمایز میکند ارائه مشاوره های ویژه در حوزه تجاری و حقوقی همگام با متدهای روز دنیا در صنعت ساختمان است .

– نگرش گروه فراز در رابطه با مشتری مداری و خدمات پس از فروش چگونه است ؟

امور مشتریان گروه ساختمانی فراز همراه همیشگی مشتریان است ، هدف این مجموعه پاس داشتن جایگاه مشتری و همچنین پیگیری امور مشتریان در تمام مراحل کار می باشد.
باشگاه مشتریان گروه ساختمانی فراز به منظور خرید با لذت اعضای این مجموعه ایجاد شده است که امتیازات و تخفیفات فوق العاده به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. مشتریان ما با عضویت در باشگاه مشتریان از تمامی این امتیازات ارزنده بهره مند هستند.
گروه ساختمانی فراز از محدود مجموعه های ساختمانی است که ساختار باشگاه مشتریان مدونی داشته و یکی از به روزترین خدمات باشگاه مشتریان را به مخاطبین خود ارائه می دهد.

پاسخی بگذارید